Koronawirus – informacje

Załatwianie spraw w Spółce

W związku z zaistniałą sytuacją oraz apelami władz państwowych i samorządowych, prosimy w miarę możliwości o załatwianie spraw w przedmiocie działalności Spółki Komunalnej “Dorzecze Białej” Sp. z o.o. w formie elektronicznej (z wykorzystaniem dostępnych formularzy, e-maila lub telefonicznie: +48 14 621 05 62, +48 14 650 62 04, fax. +48 14 621 05 64, a także ograniczenie lub odłożenie na późniejszy termin osobistych wizyt w siedzibie spółki.
Przypominamy również o zachowaniu bezpiecznej odległości pomiędzy klientami spółki podczas oczekiwania na załatwienie sprawy.

Apeluję o zachowanie spokoju, ale przede wszystkim rozsądek i stosowanie się do wskazówek zamieszczanych na stronie internetowej Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia. Szczególną opieką proszę objąć osoby starsze i chore, gdyż one są w tym momencie najbardziej narażone na infekcję.

Koronawirus – jak postępować?

Na prośbę Ministerstwa Zdrowia zamieszczamy plakaty wielojęzyczne informujące o koronawirusie tj.: o objawach, zapobieganiu zakażeniu, postępowaniu w razie zetknięcia z koronowirusem. Plakat do pobrania w języku: polskim, angielskim, rosyjskim, ukraińskim, chińskim, wietnamskim.

Infolinia NFZ: 800 190 590