Oferta pracy – informatyk

ogłoszenie nieaktualne

Oferta pracy

Informatyk – specjalista ds. serwisu i utrzymania systemu informatycznego

Warunki pracy:

  • miejsce pracy: Jana III Sobieskiego 69c, Tuchów
  • rodzaj umowy: umowa o pracę
  • wymiar etatu: pełny etat
  • rodzaj: stacjonarna
  • zatrudnienie: praca od zaraz
  • czas pracy: poniedziałek – piątek 7:00 – 15:00

Zakres obowiązków:

  • obsługa serwisowa i wsparcie użytkowników w zagadnieniach IT (PC, urządzenia drukujące, urządzenia mobilne, systemy operacyjne Windows, pakiet Office, infrastruktura sieci LAN i WAN)
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych użytkowników
  • konfiguracja i instalacja sprzętu i oprogramowania
  • realizacja zadań administracyjnych oraz monitorowanie i analiza wydajności systemów
  • asysta przy pracach prowadzonych zdalnie
  • eskalacja zgłoszeń i pilnowanie ich wykonania
  • okazjonalnie praca w terenie na obiektach Spółki – oczyszczalnia ścieków, ujęcie wody, obiekty sieciowe (auto służbowe, gmina Tuchów, Ciężkowice, Ryglice, Rzepiennik Strzyżewski)
  • prowadzenie dokumentacji m.in. sprzętu i licencji.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie zawodowe lub wyższe informatyczne
  • minimum trzy lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość budowy i funkcjonowanie sprzętu komputerowego
  • znajomość na poziomie podstaw administracji systemów Windows/Linux
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania nieoczekiwanych problemów
  • znajomości sieci LAN/WAN (IPv4) (konfiguracja urządzeń sieciowych)
  • umiejętność instalacji i konfiguracji urządzeń peryferyjnych
  • prawo jazdy kat. B
  • osoba komunikatywna, chętna do pracy i zdobywania nowych umiejętności

Mile widziane:

  • znajomość Comarch ERP Optima
  • doświadczenie w pracy z systemem MS SQL Server oraz znajomość języka SQL
  • znajomość programu GW-Max – sprzedaż w przedsiębiorstwie wodociągowym
  • uprawnienia SEP 1kVA
  • znajomość BDO – gospodarka odpadami

Benefity:

  • system premiowy, dodatkowe świadczenia socjalne
  • ubezpieczenie na życie, program emerytalny
  • bonusy świąteczne

Data ważności oferty: 26.04.2023

Sposób kontaktu: preferowany kontakt osobisty po wcześniejszym kontakcie tel. 14 621 05 62 wen. 127