Galeria

Galeria

2010 - 2014

Galeria

POIŚ 2007-2013

Film

Dorzecze Białej

Gmina Tuchów - ul. Okólna

„Budowę sieci wodociągowej i kanalizacyjnej wraz z przyłączami w ul. Okólnej w msc. Tuchów, gm. Tuchów”

12 Photos

Projekt - uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej w gm. Ciężkowice

Projektu „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie gminy Ciężkowice”. Łączna kwota podpisanych umów wynosi 7,1 mln zł.

5 Photos

Uroczyste otwarcie sieci w Olszynach

Dnia 5 lutego 2020 roku odbyło się oficjalne otwarcie nowo powstałej sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w miejscowości Olszyny. Inwestycja była realizowana w ramach projektu pn. „Budowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w miejscowości Olszyny”.

17 Photos

Realizacji projektu budowy sieci w Lubczy i Woli Lubeckiej

Galeria zdjęć z realizacji I części projektu „Budowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w miejscowości Lubcza, Wola Lubecka”. Realizacja I części obejmuje wykonanie w miejscowości Lubcza ok 7 km kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej i tłocznej oraz 4,8 km sieci wodociągowej.

34 Photos

Konkurs plastyczny 2019

Konkurs plastyczny dla dzieci z przedszkoli zlokalizowanych na terenie gmin: Ciężkowice, Ryglice, Rzepiennik Strzyżewski i Tuchów. Temat konkursu plastycznego: „WODA – ŹRÓDŁO ŻYCIA”. Edycja 2019.

27 Photos

Radni Gminy Rzepiennik Strzyżewski na obiektach Spółki

W dniu 20 maja 2019 roku na obiektach Spółki Komunalnej „Dorzecze Białej” Sp. z o.o. w ramach Wspólnej Komisji gościliśmy Radnych Gminy Rzepiennik Strzyżewski wraz z Wójtem Gminy Panem Markiem Karasiem. Radni zwiedzili obiekty oczyszczalni ścieków w Tuchowie oraz stację uzdatniania wody w Lubaszowej.

28 Photos

Wyróżnione prace plastyczne 2018

Galeria zawiera wyróżnione prace plastyczne w konkursie pn. „SKĄD MAMY WODĘ W KRANIE?”

28 Photos

Prace budowlane - Olszyny 2018-09

Prace budowlane w Olszynach, wrzesień 2018

35 Photos

Wycieczka Szkoły Podstawowej z Bistuszowej - klasa I

W dniu 26 września obiekty Spółki Komunalnej odwiedziła wycieczka dzieci wraz z opiekunami z Publicznej Szkoły Podstawowej z Bistuszowej

25 Photos

Prace budowlane - Rzepiennik 2018-08

Prace budowlane w Rzepienniku Biskupim w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

5 Photos

Zwiedzanie oczyszczalni przez klasę z SP z Tuchowa

W dniu 12 kwietnia naszą oczyszczalnię ścieków zwiedzała klasa 6b z Szkoły Podstawowej im. Stanisława Staszica z Tuchowa. Opiekunem 25 osobowej grupy była Pani Dorota Surmacz. Szóstoklasiści mogli poznać, w jaki sposób oczyszczane są ścieki..

37 Photos

Turniej Sektora Komunalnego w halowej piłce nożnej

Spółka Komunalna „Dorzecze Białej” zajęła drugie miejsce w turnieju Grand Prix Polski Sektora Komunalnego w Halowej Piłce Nożnej, który odbył się w dniach 27-28 stycznia 2018 roku.

49 Photos

Wizyta Marszałka Województwa Małopolskiego Stanisława Sorysa

W dniu 3 stycznia br. na zaproszenie Prezesa Zarządu Sławomira Jędrusiaka, przybył Marszałek Stanisław Sorys, który odwiedził obiekty Stacji Uzdatniania Wody oraz Oczyszczalnię Ścieków w Tuchowie. Podczas prezentacji, w której uczestniczyli wspólnicy Spółki z gmin Tuchów, Ciężkowice, Ryglice i Rzepiennik Strzyżewski, Prezes omówił inwestycje zrealizowane przez Spółkę na przestrzeni kilku lat.

14 Photos

Konkurs plastyczny - wyróżnione prace

Wyróżnione prace w konkursie plastycznym dla przedszkolaków "Człowiek przyjacielem przyrody"

15 Photos

Wycieczka szkolna z Dębicy

W dniu 18 października 2017 roku odbyła się wycieczka edukacyjna uczniów dwóch klas z gimnazjum w Dębicy.

13 Photos

PRACE - konkurs plastyczny \"Człowiek przyjacielem przyrody\"

Konkurs plastyczny dla dzieci uczęszczających do przedszkoli zlokalizowanych na terenie gmin: Ciężkowice, Rzepiennik Strzyżewski, Ryglice i Tuchów. Temat konkursu plastycznego: „CZŁOWIEK PRZYJACIELEM PRZYRODY”.

140 Photos

Wycieczka szkolna z Tuchowa 2017

W dniu 29 września 2017 roku odbyła się wycieczka edukacyjna uczniów z Zespołu Szkół w Tuchowie. Organizatorem wizyty na naszym obiekcie była Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych.

22 Photos

Wycieczka szkolna z Karwodrzy

W dniu 20 października odbyła się wycieczka uczniów klasy 6 Szkoły Podstawowej w Karwodrzy. Dzieci obejrzały obiekty oczyszczalni ścieków w Tuchowie poznając pełny proces oczyszczania ścieków.

26 Photos

Prace plastyczne

Prace plastyczne dzieci z przedszkoli w ramach konkursu pn. „RZEKI TO NIE ŚCIEKI”.

118 Photos

Wycieczka szkolna z Zalasowej

Dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Zalasowej oglądały obiekty oczyszczalni ścieków w Tuchowie oraz stacji uzdatniania wody w Lubaszowej

8 Photos

Wycieczka polsko - rosyjska 2016

21 września (środa) obiekty Spółki Komunalnej tj. Stację Uzdatniania Wody w Lubaszowej i Oczyszczalnię Ścieków w Tuchowie zwiedzała młodzież szkolna. Była to młodzież z rosyjskiego Petersburga wraz z polską młodzieżą Szkoły Podstawowej nr 5 w Gorlicach.

8 Photos

Sesja plenerowa Rady Miejskiej w Ryglicach 2016

W dniu 20.09 w siedzibie Spółki Komunalnej „Dorzecze Białej” Sp. z o.o. przy oczyszczalni ścieków w Tuchowie odbyła się wyjazdowa sesja Rady Miejskiej w Ryglicach. Przed sesją radni wraz z sołtysami zwiedzili obiekt Stacji Uzdatniania Wody w Lubaszowej oraz Oczyszczalnię Ścieków w Tuchowie.

7 Photos

Wycieczka Zespołu Szkół z Siedlisk

Dnia 11 maja odbyła się wycieczka z Zespołu Szkół w Siedliskach. Młodzież obejrzała Stację Uzdatniania Wody, poznając proces oczyszczania wody.

24 Photos

Wycieczka SP Ryglice

Dnia 29 kwietnia odbyła się wycieczka Szkoły Podstawowej z Ryglic – dwie klasy 6-te. Dzieci obejrzały cały obiekt, poznając pełny proces oczyszczania ścieków.

22 Photos

Wycieczka SP Lubaszowa

Dnia 26 kwietnia odbyła się wycieczka Szkoły Podstawowej z Lubaszowej, klas od 1 do 6.

18 Photos

Rozdanie nagród konkursu plastycznego

Rozdanie nagród konkurs plastyczny: „CZYSTE ŚRODOWISKO-MOJE MARZENIE”.

18 Photos

Wyróżnione prace konkursowe

Wyróżnione prace konkurs plastyczny: „CZYSTE ŚRODOWISKO-MOJE MARZENIE”

14 Photos