Konkurs plastyczny „CZŁOWIEK PRZYJACIELEM PRZYRODY”

Konkurs plastyczny dla przedszkolaków!

Zasady konkursu (06.09.2017)

Spółka Komunalna „Dorzecze Białej” informuje, że organizuje konkurs plastyczny dla dzieci uczęszczających do przedszkoli zlokalizowanych na terenie  gmin: Ciężkowice, Rzepiennik Strzyżewski, Ryglice i Tuchów.
Temat konkursu plastycznego: „CZŁOWIEK PRZYJACIELEM PRZYRODY”.  Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w konkursie!!!!

Regulamin konkursu plastycznego: POBIERZ


Rozstrzygnięcie konkursu (17.10.2017)

Galeria wszystkich prac (zobacz galerię).

Organizator informuje, że w dniu 17 października rozstrzygnięto konkurs plastyczny pn. „CZŁOWIEK PRZYJACIELEM PRZYRODY”. Konkurs był skierowany do dzieci przedszkolnych uczęszczających do placówek zlokalizowanych na terenie  gmin: Ciężkowice, Rzepiennik Strzyżewski, Ryglice i Tuchów.

Z uwagi na dużą liczbę nadesłanych prac, wręczenie nagród nastąpi do dnia 17 listopada 2017 roku. Szczegóły dotyczące miejsca i godziny wręczenia nagród zostaną podane początkiem listopada.

Miło nam poinformować, że wyróżnione prace plastyczne  znajdą się w kalendarzach Spółki na rok 2018. Poniżej lista laureatów:

Lp. Imię i nazwisko Nazwa przedszkola
1 Ernest Krzyżanowski Przedszkole Publiczne w Tuchowie
2 Emilia Kras Przedszkole Publiczne w Tuchowie
3 Aleksandra Dudek Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej w Rzepienniku Suchym
4 Oliwia Dziuban Oddział Przedszkolny Szkoła Podstawowa w Olszynach
5 Wiktor Kukuła Przedszkole Publiczne w Rzepienniku Biskupim
6 Sebastian Truchan Oddział Przedszkolny w Bogoniowicach, Szkoła Podstawowa w Bogoniowicach z filią w Kipsznej
7 Julia Kawa Oddział Przedszkolny w Bogoniowicach, Szkoła Podstawowa w Bogoniowicach z filią w Kipsznej
8 Kacper Podraza Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zalasowej „Przedszkole Publiczne”
9 Gabriel Tryba, Tomasz Kozioł  Publiczne Przedszkole Zborowice
10 Milena Galas, Daria Piotrowska  Przedszkole Publiczne w Ciężkowicach
11 Marcel Ablewicz, Wiktoria Biel, Jakub Hołda, Szymon Ligęza, Oliwia Nalepka, Aniela Uznańska, Emil Wiejaczka, Emila Zięba, Magdalena Gąsior, Jakub Wiejaczka, Kacper Ciochoń, Natalia Kuropatwa  Przedszkole Publiczne w Ciężkowicach
12 Praca grupowa, oddział V, 6-latki  Publiczne Przedszkole w Ryglicach
13 Praca grupowa, 3 i 4 latki  Oddział Przedszkolny Zespół Szkół w Lubczy
14 Kacper Piaskowy  Oddział Przedszkolny Zespół Szkół w Lubczy
15 Praca grupowa  Publiczne Przedszkole Meszna Opacka

Galeria wybranych prac: